OCI / IOWISZ

pomoc w zdobyciu Opinii o Celowości Inwestycji

Dotacje unijne

kapitał na inwestycje

Rozliczanie dotacji

pomoc beneficjentom

Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Opiekun Klienta Biznesowego
Poszukiwane osoby o wysokiej kulturze osobistej do realizacji zadań z zakresu budowania trwałych relacji z Klientami biznesowymi firmy.

Zakres obowiązków:
- realizacja strategii rozwoju poprzez kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
- obsługa stałych Klientów zgodnie z procedurami i standardem obsługi Klienta,
- prezentowanie oferty oraz sposobu świadczenia usług biznesowych,
- stałe doskonalenie warsztatu pracy - uczestnictwo w szkoleniach.

Wymagania:
- wysoka kultura osobista, dobra prezencja i umiejętności interpersonalne,
- doskonała organizacja, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań,
- umiejętność kształtowania dobrych relacji biznesowych,
- kierowanie się dobrem klienta w profesjonalnym działaniu,
- umiejętność dostosowania harmonogramu pracy do wyznaczonych celów,
- biegłość obsługi pakietu Office MS Windows,
- wykształcenie wyższe,
- mile widziani absolwenci studiów z zakresu socjologii i lingwistyki.

Oczekiwane doświadczenie:
- co najmniej 2-letnie doświadczenie pracy w środowisku korporacyjnym,
- doświadczenie pracy w dziale obsługi klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- swobodę w kreowaniu harmonogramu pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Asystent działu Customer's BEST

Poszukiwane osoby do wsparcia dynamicznego rozwoju działu Customers’ BEST

- realizacja projektów Customers’ BEST,
- prowadzenie komunikacji z Klientami.

Wymagane umiejętności:
- umiejętność wykonywania poleceń i ścisłego przestrzegania procedur,
- punktualność i sumienność w realizacji powierzonych zadań,
- komunikatywność i umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,
- biegłość obsługi pakietu Office MS Windows i sprawne posługiwanie się Internetem,
- mile widziani studenci i absolwenci kierunków humanistycznych.

- nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia zawodowego

Oferujemy:
- stałe godziny pracy w biurze firmy,
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
- możliwość awansu.

Konsultant ds. Dotacji

Poszukujemy konsultanta wyspecjalizowanego w formułowaniu projektów ubiegających się o dotacje z programów dotacyjnych Unii Europejskiej.

- pozyskiwanie i analiza danych,
- prezentacja wniosków z analizy danych,
- koordynacja współpracy z konsultantami zewnętrznymi,
- przygotowywanie elementów dokumentacji aplikacyjnej,
- utrzymywanie bieżących kontaktów z Klientami firmy,
- uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach.

- umiejętność selekcji informacji,
- doskonałe umiejętności interpersonalne,
- umiejętność pracy zgodnie z wyznaczonymi celami oraz ustalonymi terminami,
- znajomość procedur oceny projektów infrastrukturalnych,
- znajomość metod zarządzania projektami.

- co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku potwierdzone sukcesami,
- doświadczenie w pracy w multidyscyplinarnym zespole,
- mile widziane doświadczenie w pracy w administracji publicznej, policji lub wojsku.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego w zespole doświadczonych profesjonalistów,
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

pomoc

Pomoc w zdobyciu pozytywnej opinii o celowości inwestycji OCI - wniosek w systemie IOWISZ

+ więcej

Dotacje
unijne

Pomoc w pozyskiwaniu dotacji unijnych dla inwestycji jednostek sektora publicznego i przedsiębiorstw

+ więcej

Rozliczanie
dotacji

Pomoc dla Beneficjentów realizujących inwestycje dofinansowane ze środków UE i środków krajowych

+ więcej
jestem nowym
KLIENTEM
proszę o spotkanie z doradcą